Коледж КІБІТ в Запоріжжі

Коледж КІБіТ в Запоріжжі проводить навчання за такими спеціальностями:

Скоріше почати доросле життя – опанувати сучасну, цікаву професію та отримати диплом державного зразка, який стане перепусткою до професійної реалізації, - ось мрія чи не кожного дев’ятикласника. Тож і Запорізькі коледжі пропонують свої освітні послуги, маючи, чим відповісти на цей попит.

Запорізька філія Економіко-технологічного коледжу – вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який є структурним підрозділом Київського інституту бізнесу та технологій, здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю Соціальна робота.

Коледжі Запоріжжя після 9 класу пропонують молоді різноманітні напрями навчання - від медичного  до авіаційного. 

student-immigration-consultant

zaporoz

Економіко-технологічний коледж в Запорожжі, що вже багато років працює на базі Запорізької філії Київського інституту бізнесу та технологій, має неабиякий досвід у підготовці молодших спеціалістів за такою затребуваною спеціальністю, як соціальна робота. Зарахування здійснюється на базі 9-х та 11-х класів.

Фахівців з дипломом, що дає коледж КІБIТ в Запоріжжі, та багатьох містах України очікують у закладах освіти, культури, інформування та консультування, соціальної допомоги населенню, організаціях, що здійснюють роботу з дітьми та підлітками. Установ  тільки останнього спрямування у нашій державі більше двох тисяч.

Коледж Запорізької філії КІБіТ не є виключенням, серед технікумів та коледжів Запоріжжя, що здійснюють навчання на перших курсах за шкільною програмою. Випускники через два роки отримують атестат про повну середню освіту, а також диплом молодшого спеціаліста.

Обираючи навчання у коледжі Запоріжжя після 9 класу, колишній учень обирає і можливість отримати вищу освіту у місцевій філії Київського інституту бізнесу і технологій у більш короткий термін (зарахування відбувається відразу ж на 3-й курс вишу).

Учбовий процес складений таким чином, щоб рівень кваліфікації випускників повністю відповідав потребам ринку і сприяв скорішому працевлаштуванню. Досвід викладачів має за мету дати майбутнім соціальним робітникам глибокі і грунтовні знання.

В Запоріжжі коледж Київського інституту бізнесу і технологій – це чи не найкращий варіант для тих молодих людей, які бачать себе зайнятими у такій важливій сфері праці як допомога людям.

Запрошуємо на навчання до Запорізької філії Економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій у 2016/2017 навчальному році!

Телефон

(061) 270-60-87, 277-00-81

Email

info@kibit.ua

Адреса

69123, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. 14 Жовтня, 15