Коледж КІБІТ в Києві

Економіко-технологічний коледж КІБІТ в Києві запрошує до навчання випускників загальноосвітніх шкіл 9 – 11 класів. Навчальний заклад випускає фахівців з дипломом молодшого спеціаліста. По закінченню навчального курсу кожен зі студентів має можливість продовжити навчання в Київському інституті бізнесу та технологій. Завдяки такому узгодженому навчальному процесу наш коледж здійснює високоякісну професійну підготовку своїх випускників. КІБІТ – вищий навчальний заклад другого рівня акредитації, який проводить підготовку фахових спеціалістів за спеціальностями:

Large group of students writing.

kyiv

 

Так, за спеціальністю «Менеджмент» ми готуємо менеджерів з персоналу, диспетчерів виробничого процесу, помічників керівника підрозділу, інспекторів, референтів, агентів з постачання, інструкторів з основної діяльності, техніків з праці.

За напрямом «Комп’ютерна інженерія» наш коледж навчає майбутніх фахівців ІТ та комп’ютерних мереж, а також техніків системного адміністрування.

За спеціальністю «Соціальна робота» у нас ви можете здобути професію психолога-консультанта, інспектора соціальної допомоги, керівника та викладача в освітніх закладах, наукового співробітника у галузі соціальної роботи та волонтерства.

За спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» у нас ви можете здобути професію касира, бухгалтера, економіста, брокера, ревізора, дилера цінних паперів, торгівельного агента, обліковця, експерта з оцінки нерухомості. 

Навчальний процес у коледжі КІБІТ організований згідно сучасних підходів до навчання, завдяки яким нам вдалось вийти на новий рівень професійної підготовки майбутніх випускників. Студенти усіх спеціальностей здобувають ґрунтовні знання з англійської мови.

Ми пропонуємо фіксовану вартість навчання для студентів усіх спеціальностей. Для вступу не обов'язковий сертифікат ЗНО. 

Подати заявку для навчання ви можете вже зараз на нашому сайті, а також, завітавши до приймальної комісії нашого закладу у вашому місті. Детальну інформацію щодо вступу в коледж ви можете дізнатись за контактним номером телефону на сайті. 

Телефон

(050) 341-42-42, (044) 353-42-42

Email

info@kibit.ua

Адреса

м. Київ, провулок Зоряний 1/5, 04078 Графік роботи: пн-пт 9:00-18:00