Навчання у коледжі КІБіТ

Кожен учень задається питанням: що робити після закінчення 9 класу? Вчитися далі або вже почати отримувати спеціальність?

Копия DSC_0034-minЗ одного боку, після отримання повної середньої освіти ви зможете скласти ЗНО і вступити до ВНЗ. З іншого - надходження після 9 класу в коледж дає можливість почати освоювати нову спеціальність вже зараз.

Тільки подумайте, у вас є можливість отримати професійні навички і знання і підготувати базу для подальшого поглибленого вивчення курсу. Навчання досить гнучке: шкільний рівень поступово переходить в більш складні професійні програми.

Сучасний ринок праці вимагає від фахівців не стільки теоретичних знань, стільки отриманих під час навчання професійно-практичних умінь і навичок. Після закінчення коледжу ви зможете вступити до ВНЗ за спорідненими напрямами підготовки вже на третій курс. Крім того, у вас буде можливість поєднувати роботу з навчанням, оскільки ви вже будете мати диплом молодшого спеціаліста.

Саме тому кращі студенти Коледжу КІБІТ отримують запрошення працювати на профільних посадах в місцях проходження виробничої та переддипломної практики. Це дозволяє нашим випускникам отримати профільний робочий стаж, є першою сходинкою професійного кар'єрного росту. Ми пропонуємо особливу програму комплексної підготовки. Це організація системи взаємодії загальноосвітньої школи, нашого коледжу, вузу і підприємства-партнера, дозволяє не тільки отримати гідну освіту, скоротити витрати і терміни навчання, а й отримати місце роботи по спеціальності. Колледж КІБІТ має чотири філії по Україні, що дозволяє донести якісну освіту в інші міста. Ви можете навчатися в Києві, Вінниці, Житомирі та Умані. Для того, щоб вступити після 9 класу в коледж КІБІТ необхідно скласти іспити з двох предметів, а після 11 потрібно мати два сертифікати з ВНО.

Чому необхідно вибрати коледж КІБІТ:

- кваліфіковані викладачі;

- отримання профільного стажу;

- сучасна європейська освіта;

- випускни зараховуються на 3й курс Інституту без ЗНО.